O firmie

Zespół kancelarii z rzetelnych, profesjonalnie przygotowanych do zawodu prawników z wieloletnim doświadczeniem w upadłościowej!

Przekłada się do na sukcesy podczas pomocy naszym klientom. Upadłość konsumencka w 2020 roku uległa diametralnej zmianie, nasz zespół pomoże Ci przebrnąć przez jej zawiłości.

Kancelarię wyróżnienia dwie cechy:

  • Po pierwsze kancelaria zajmuje się tylko i wyłącznie upadłością konsumencką! Wychodzimy więc z założenia, iż skupienie się na jednej wąskiej dziedzinie prawa daje gwarancję skutecznej i rzetelnej pomocy szerokiej. To właśnie dla nich stale się doszkalamy i dążymy do tego aby być coraz lepsi w tym co robimy.
  • Po drugie praca merytoryczna zajmują się tylko i wyłącznie prawnicy (absolwenci prawa, radcowie prawni)! Nie mamy w swoich szeregach doradców ani konsultantów bez wykształcenia stricte prawniczego! Dzięki temu połączeniu usługi przez nas oferowane są na najwyższym poziomie.
  • Szukasz pomocy? Zapraszamy na naszego bloga gdzie możesz znaleźć interesujące informacje na temat upadłości konsumenckiej.